Hjallese Bilsyn Odense – Hjemmeside Case

Hjallese Bilsyn – Case Ny Hjemmeside

Hjallese Bilsyn i Odense har jeg netop hjulpet med ny (gammel) hjemmeside. Casen var egentlig ret enkel. Det gode her er, at vi nu har det fulde overblik, og at der kun er et enkelt firma indover det, som skal til for at sikre at markedsføringen kører 100% i hele “maskinrummet” og lige efter strategien vi har lagt.

Hjallese Bilsyn - Synshal - Facebook - KS Online Marketing - Freelance marketing - Odense - Fyn

Hjallese Bilsyn & Strategiske Tiltag

I casen her har jeg med min gode ven Morten Jørgensen indehaver af Hjallese Bilsyn, haft fokus på det vigtige ved at få fuldt overblik og styring af både analytics, SEO, Ads og det som jeg lavede i forvejen Facebook. Det skaber en meget hurtigere vej, når der skal laves justeringer i forhold til indsatserne.

Jeg er dybt taknemmelig over at Hjallese Bilsyn valgte at gå med mig, da jeg startede KS-Online Marketing op. Samt den tillid der er givet mig med at overdrage yderligere opgaver. Det giver så meget mening her at have samling på det hele. Det kan jeg virkelig anbefale. Markedsføringen klarer sig bedre, når alt er samlet i et regi. Det er muligt dette ikke altid er tilfældet, men at der nu er kort vej fra at kunne få indblik i relevante statistikker og ikke skulle vente på at andre samarbejdspartnere reagerer på forespørgsler har gjort det meget mere smidigt at optimere indsatserne.

Her kan du se lidt om Casen: Sådan Får du Succes På Facebook

Besøg Hjallese Bilsyn HER >>>

Har du lyst at få et samlet overblik over dine muligheder for markedsføring med KS Online Marketing ? Du er velkommen til at kontakte mig for nærmere på mail: kontakt@ks-onlinemarketing.dk

De bedste hilsner

Kristina Sindberg

Online Marketing Manager

KS-Online Marketing

Skab forandringer for din markedsføring med hands on tips og inspiration. Tillmeld dig her >>>

2019-03-14T21:41:18+00:00
Denne hjemmeside bruger cookies og tredjepartstjenester. Læs mere Ok

Vi bruger 1. og 3. parts cookies for at give dig den bedste brugeroplevelse. Du accepterer, hvis du klikker OK.