Online Marketing Ydelser – Det Tilbyder Vi

Online Marketing – Sociale Medier Til Din Virksomhed

Online Marketing med KS Online Marketing tilbyder typisk mindre firmaer og iværksættere ekspert viden og ekspertise til at opnå synlighed, større kendskabsgrad, mere trafik og analyser af indsatser/områder på de sociale medier og WordPress hjemmesider.

Sociale Medier & Prioritering Af Indsatser

For mange med mindre virksomheder er tiden knap, og derfor bliver prioriteringen sat ind på kernekompetencerne i firmaet. Der er ikke budget til en marketingmedarbejder, og måske har I prøvet lidt selv, men får ikke plejet og holdt de sociale medier og Jeres hjemmeside i gang med ugentlige opdateringer og de gode historier, således disse skaber et større kendskab, øget trafik, leads og mere forretning. I ved det godt, men prioriteringen af indsatserne, og det I er bedst til, går ikke hånd i hånd med at være aktiv på Facebook, Instagram, LinkedIn og Jeres hjemmeside.

KS Online Marketing Tilbyder:

Jeg tilbyder både opsætning af sider på relevante sociale medier for din virksomhed, design af sider, storytelling, annoncering, pleje og vedligeholdelse af disse for dit firma. Du kan vælge helt tæt samarbejde og få gode tips og større indblik, men også vælge at lade mig køre det hele i forlængelse af min rådgivning og vores afstemning af de tiltag, du ønsker.

Pakke 1.

Opsætning og design af 2 firmaprofiler på 2 sociale medier. Du kan vælge mellem: Facebook, Instagram og LinkedIn. Hertil opsættes Google Analytics på din hjemmeside, så du sikrer dig vigtig information til brug for at prioritere dine indsatser med din online markedsføring.

Kr. 2.000 ekskl. moms

Pakke 2.

Års eller halvårsaftale: 

Udgivelse af 2 indlæg om ugen på op til 3 firmaprofiler på de sociale medier (vælg mellem Facebook, Instagram og LinkedIn), overvågning af kommentarer, samt statstikker på målgrupper og styring i den retning, som vi sammen har lagt en strategi for. Du får tilsendt en mail en gang om måneden med resultater og input til nye tiltag.

Årsaftale Kr. 1.495,- ekskl. moms pr. måned og er uden annoncerings omkostninger.

Halvårsaftale Kr. 2.000.- ekskl. moms pr. måned og er uden annoncerings omkostninger.

En halv eller helvårsaftale kan opsiges med en måneds varsel inden udgangen af sidste måned aftalen løber.

Andre muligheder for hjælp til online markedsføring fra KS Online Marketing

Jeg tilbyder: Opsættelse af MailChimp nyhedsbrev på din hjemmeside, Design og tekstning af landingssider, design af nyhedsbreve og kommunikationen i disse, billeder /- og billedredigering, video og manuskripter til disse, design og opsætning af din hjemmeside, webshop, brochurer, brugsvejledninger og InDesign.

Vi laver en fast pris på dette.

Kontakt mig for nærmere via mail: kontakt@ks-onlinemarketing.dk

og lad os sammen finde den rigtige vej i online marketing for dit firma.

De bedste hilsner fra

Kristina Sindberg

KS Online Marketing

Du Kan Læse Om Mig HER

Skriv kort til mig og lad os komme i gang her>>>

Tilmeld Nyhedsbrev Herunder:
2019-08-29T09:56:23+00:00

Få de seneste opdateringer

Med inspiration og tricks til dine sociale medier, så du får konverteringer og ikke kun likes!
SUBSCRIBE!
Prøv det, du kan afmelde dig når som helst.
Vil du også have tusindvis af konverteringer ?
som mine kunder får lige nu til deres produkter eller ydelser.
Privatlivspolitik
Denne hjemmeside bruger cookies og tredjepartstjenester. Ok