Annoncering På Sociale Medier

Annoncering På Sociale Medier2023-07-11T18:58:19+00:00

Annoncering På Sociale Medier

Annoncering på Sociale medier er et godt valg, fordi du kan bruge enorme mængder data om forbrugerne til at definere og ramme din målgruppe. Målretningsmulighederne forøger relevansen af din annoncering og giver mulighed for stor personalisering.

Her hos KS-Online Marketing ved Kristina Sindberg udarbejdes der forinden annonceringer på de sociale medier en social medie strategi. På den måde sikres bedst muligt, at du opnår fuldt udbytte af dine annonceringer for din virksomhed.

Kristina Sindberg arbejder primært med annonceringer på Facebook, Instagram og LinkedIn og har udført mere end 1000 annoncekampagner for meget forskellige kunder.

Kontakt Kristina Sindberg og hør mere om mulighederne for annoncering på sociale medier

Kristina Sindberg skaber synlighed via online marketing for typisk mindre og mellemstore virksomheder. KS – Online Marketing holder til i det fynske. Herfra hjælpes kunder primært på Fyn, men også i resten af landet med deres online tilstedeværelse.

KS Online Marketing - Kristina Sindberg - digital marketing - freelance marketing - annoncering på sociale medier

Denne hjemmeside bruger cookies og tredjepartstjenester. Læs mere Ok

Vi bruger 1. og 3. parts cookies for at give dig den bedste brugeroplevelse. Du accepterer, hvis du klikker OK.