Social Medie Sitter – Hold Ferie Imens Vi Passer Dine Profiler

Social Medie Sitter

Hold ferie og brug servicen social medie sitter til at holde gang i dine profiler på de sociale medier imens. Det går stærkt på de sociale medier, og derfor er det nødvendigt at holde engagementet i gang på Facebook, Instagram og andre sociale medier. På den måde er du sikker på at kunne holde ferie eller tage på forretningsrejse, imens du slipper for at være aktiv dagligt på dit firmas sociale medier. Det klarer jeg som freelance marketing manager og influencer for dig.

Dette har hotelkæden Ibis netop prøvet af her i december på 2 af deres hoteller i Geneve og Zürich. Det skriver de lidt om her >>>

Social Medie Sitter Med Freelance Marketing Manager & Influencer Kristina Sindberg

Med En Dansk Freelance Marketing Manager kan du både være sikker på, at din virksomhed skaber konverteringer på dine profiler på de sociale medier, imens du holder fri eller er på forretningsrejse. Herudover kan du som hotelejer i Danmark tilbyde en professionel løsning fra en dansk social medie sitter, som kan klare pasningen på både dansk, engelsk og tysk for dine hotelgæster, imens de holder ferie eller mange møder, og ikke har tiden til at sikre, at de får passet deres sociale medier.

#RELAXWEPOST

Det slog mig som en rigtig god ide´- Kender du det at sidde på en ferie og være nødt til at checke din telefon og reagere på pludseligt opståede tiltag fra din konkurrent ? Eller at få lagt kontinuerligt op på din Facebook og  Instagram, som du ved, bør opdateres dagligt og passes ? Nu kan du selv med mig som din social-medie-sitter slappe af og nyde din ferie, imens jeg lægger lækre billeder og relevante tekster op for dit firma.

Social Medie Sitter - Freelance marketing - influencers - Kristina Sindberg

Forinden bruger jeg den nødvendige tid på at undersøge, hvordan du “taler” på dine profiler, og hvilken stil dine billeder har. Der er ingen, som ved, at det er mig som har en takeover, du holder ferie, imens jeg er din:

#socialmediesitter

Social Medie Sitter I Danmark

Jeg løser disse opgaver på både dansk, engelsk og tysk. Du kan som både hotelejer og mindre som større virksomhed booke mig ind til dette, så du i fred og ro kan nyde en forlænget weekend, storbyferie, skiferie, sommerferie eller hvilken som helst anden ferie, uden at dine sociale medier går ned på engagement. Det betyder reelt for dig: Slap af og nyd ferien. Har du travlt med forretningsrejser fyldt med møder ? Her kan du også vælge mig som din social medie sitter.

Sådan foregår det:

  • Jeg undersøger “Tone of voice” på dine profiler.
  • I perioden skal jeg gøres til redaktør på dine profiler (jeg sender dig en guide til dette, og hvordan du fjerner mig igen).
  • Du holder ferie (eller tager på forretningsrejse, og deltager i mange møder).

Prisen er afhængig af, hvor mange profiler du har og intensiteten af opslag.

Social Medie Sitter – Hvilke Brancher Kan Du ?

Jeg arbejder dagligt med rigtig mange forskellige brancher. Derfor er jeg ikke begrænset her. Skulle jeg mene, at din opgave falder helt udenfor mine kompetencer, får du et helt ærligt svar på dette, så du ikke bliver skuffet. Jeg lever helt sikkert ligesom dig af glade kunder.

Kontakt mig på: kontakt@ks-onlinemarketing.dk

Og hold ferie eller fokus på din forretningsrejse fuldt ud.

Læs mere om mig her >>> Kontakt mig gerne ved spørgsmål, så vi sammen finder den perfekte løsning for dig og dit firma.

De bedste hilsner fra

Kristina Sindberg

// Freelance marketing Manager

KS-Online Marketing

Kontakt - KS Online Marketing - ks online marketing - Sociale Medier | Web | Design For Mindre Virksomheder

 

 

2019-02-09T14:11:23+00:00
Denne hjemmeside bruger cookies og tredjepartstjenester. Læs mere Ok

Vi bruger 1. og 3. parts cookies for at give dig den bedste brugeroplevelse. Du accepterer, hvis du klikker OK.