Skab Kendskab Med Facebook Til Dit Firma

Skab Kendskab Til Dit Firma

Skab kendskab på Facebook med en firmaside. Det virker og er forholdsvis enkelt at sætte op. Det kan du sagtens gøre selv. Måske har du en sådan firmaside på Facebook nu. Der hvor du skaber kendskab, er ved kontinuerligt at udgive opslag med billeder og tekst og / eller med links til din eventuelle hjemmeside om, hvad det er præcis dit firma kan og dermed vise potentielle kunder årsagen til at valget skal falde på dit firma.

KS Online Marketing - Skab kendskab

Skab Kendskab & Vær På Konstant

Det er så her mange firmaer stopper op. Det at være i fuld gang med det, du tjener penge på i dit firma og samtidig være på Facebook udover dine eventuelle private besøg derinde kræver konstant aktivitet på sådan en firmaprofil. Det er her, jeg kommer ind i billedet. Jeg kører din online marketing uden at du behøver at ansætte mig, sikrer jeg, at du kontinuerligt er på og får lagt relevante billeder og tekst op omkring dit firma. Og jeg laver både tekst og billeder.

Ikke Bare Konsulent – Her Får Du En Engageret Partner

OM KS Online Marketing - Skab kendskab

Når du vælger mig får du en stærk partner, som er dedikeret, har kendskab til og er lynhurtig til at sætte mig ind i dit firma og lige præcis det der ekstra jeg er kendt for: En blanding af viden og intuition – Dette gør min online markedsføring af firmaer skarp og målrettet.

Læs også: Vis Hvad Dit Firma Kan På Instagram og her hvad det koster, hvis du vælger at annoncere på Facebook:

Hvor Meget Koster Facebook Annoncer

De bedste hilsner fra

Kristina Sindberg | KS Online Marketing

Online Marketing Manager

Odense, Fyn – Danmark

Tilmeld dig nyhedsbrevet og få tricks til dine sociale medier og hjemmeside du kan tjene penge på allerede i dag. Du kan til enhver tid afmelde dig med et enkelt klik >>>
2020-02-12T15:23:25+00:00
Denne hjemmeside bruger cookies og tredjepartstjenester. Læs mere Ok

Vi bruger 1. og 3. parts cookies for at give dig den bedste brugeroplevelse. Du accepterer, hvis du klikker OK.