E-Bog – Guiden Til Online Markedsføring For Mindre Firmaer

ONLINE MARKETING GENNEM

DE SOCIALE MEDIER

Hvis du ignorerer online marketing, er det som at starte en virksomhed uden at fortælle nogen om det.

Det er helt groft sagt det min e-bog handler om at få husket at gjort mere ved, uanset om du er helt ny selvstændig eller “gammel i gårde”. Du får i bogen udførlig hjælp til at komme på de sociale medier med dine produkter og ydelser. Snup den for kr. 129,95 her >>>

E-Bog Online Marketing Gennem De sociale Medier - Kristina Sindberg - KS Online Marketing

E-Bog – Med ALT Det Du Skal Vide For At Skabe Markedsføring Til Dit Firma

Denne bog giver dig som mindre firma eller iværksætter på en let tilgængelig måde alle de værktøjer, der skal til for at vise dine kunder og potentielle kunder, at du findes. Hvad gør dit produkt eller ydelse interessant ? Det får du her en guide til at komme på de sociale medier med at fortælle om i min e-bog.

Min E-Bog Tager Dig Både Med På Facebook, Instagram, LinkedIn og Twitter

OG guider dig igennem opbygning af firmasider og annonceringsværktøjer på disse medier. Den lette vej til online markedsføring for dig, som selv ønsker at have styringen med dit SoMe og spare penge på markedsføring, imens du tjener penge.

E-Bog Til Online Markedsføring

Jeg har valgt at lave denne e-bog som en “gør-det-selv-guide” for iværksættere og mindre virksomheder. De af Jer der har læst mit nyhedsbrev i dag, har set min baggrund for dette. Den korte historie er, at jeg nyder at hjælpe dedikerede mennesker med at skabe kendskab og sætte fokus på lige præcis det udbytte deres serviceydelser og/eller produkter kan adskille sig med.

E-Bog Online Marketing Gennem De sociale Medier - Kristina Sindberg - KS Online Marketing

E-Bog Fyldt På Hver En Side Med Guldkorn

Bogen er tætpakket med informationer, så du selv kan komme i gang med at lave dit firmas markedsføring, uden at det koster en formue. Det koster lidt tid, men jeg har valgt at sammensætte masser af viden omkring de sociale medier, så du også sparer din dyrebare tid med at surfe rundt på nettet og ikke mindst at prøve dig konstant frem, med masser af rettelser til følge.

Rigtig god fornøjelse!

De bedste  hilsner fra

Kristina | KS Online Marketing

E-Bog Online Marketing Gennem De sociale Medier - Kristina Sindberg - KS Online Marketing

2021-03-12T19:12:55+00:00
Denne hjemmeside bruger cookies og tredjepartstjenester. Læs mere Ok

Vi bruger 1. og 3. parts cookies for at give dig den bedste brugeroplevelse. Du accepterer, hvis du klikker OK.