Digital Postkasse Erhverv – Har Du Sat Den Op ? Få Hjælp Her

Digital Postkasse

Digital postkasse til dit firma. Har du sat flueben ved at få åbnet til denne ? En digital postkasse for din virksomhed er lovpligtig og er faktisk virkelig god at have, fordi den sparer dig for masser af tid og giver dig oplysninger, på sms og/eller mail. Herudover sikrer du at modtage post, så du ikke står med en forskrækkelse eller hvem ved en glædelig nyhed enten for sent eller slet ikke.

Digital postkasse - ks online marketing - få hjælp her

Hjælp til at få  en digital postkasse i gang for dit firma

Med dit nem id er du godt i gang. Så tager du den step by step og får sat diverse kontakt oplysninger ind på dig selv og om dit firma. Herudover kan du bestille medarbejder login og få lavet dit firmas eboks. Er du allerede træt ved tanken så hyrer du mig til opgaven imens du passer dit firma på Tlf: 40 62 52 30 eller mail: kontakt@ks-onlinemarketing.dk

 

 

Digital post erhverv – Info fra Virk.dk

Kom i gang nu. Hyr mig ved at ringe på 40 62 52 30 
eller send mig en mail på:

kontakt@ks-onlinemarketing.dk

Pris for opsætning med ejer login: Kr. 500,- ex moms.

Pris for opsætning med ejer plus ekstra logins: Kr. 1.000,- ex moms.

De bedste hilsner fra

Kristina Sindberg

Online Marketing Manager

KS – Online Marketing

kontakt@ks-onlinemarketing.dk

CVR 21 07 54 93

Tilmeld Nyhedsbrev og få gratis tips, inspiration og nyheder fra KS – Online Marketing >>>
2018-06-08T10:06:06+00:00
Denne hjemmeside bruger cookies og tredjepartstjenester. Læs mere Ok

Vi bruger 1. og 3. parts cookies for at give dig den bedste brugeroplevelse. Du accepterer, hvis du klikker OK.