Dansk Fitness Faaborg – Anmeldelse Af KS Online Marketing

Dansk Fitness Faaborg - Anmeldelse KS Online Marketing

Anmeldelse: KS Online Marketing

”Det har været ren fornøjelse at få ekspertmentor hjælp af Kristina fra KS Online Marketing. Vi havde brug for hjælp til at blive skarpere på SoMe, og få hjælp til vores hjemmeside med indhold og SEO. Det har været en super oplevelse, med god professionel rådgivning, der har hjulpet os til at få en god SoMe strategi. Kristina har været en fantastisk sparringspartner med gode ideer og hun har et overblik der gør, at vi får rettet det til, som vi ikke selv havde tænkt over. Det har været en stor gevinst for os.

Vi giver Kristina de varmeste anbefalinger herfra Dansk Fitness Faaborg – Og vi vil helt sikkert bruge KS Online Marketing igen”.

Karina Nielsen – Centerleder

Dansk Fitness Faaborg

Besøg Dansk Fitness i Faaborg Her

 

 

 

2020-10-22T15:40:24+00:00
Denne hjemmeside bruger cookies og tredjepartstjenester. Læs mere Ok

Vi bruger 1. og 3. parts cookies for at give dig den bedste brugeroplevelse. Du accepterer, hvis du klikker OK.