Aktiv Firma Facebook Side – Book Her

Aktiv Firma Facebook Side 

Vil du være aktiv med dit firma på Facebook nu ? Det giver god mening. Her er stort set alle dine kunder på alle mulige tidspunkter. Her er billigere annonceringsmuligheder, mulighed for at skræddersy promoveringer og holde fokus på din målgruppe. Jeg kan ikke love dig flere penge i kassen, men der er en overvejende sandsynlighed for dette, samt at din virksomhed får udbredt Jeres produkter / ydelser og dermed sikre at når en kunde næste gang skal vælge en løsning som I tilbyder, har de set Jeres logo og firmanavn og dermed skabes genkendelse.

Facebook - Aktiv Firmaprofil Nu
Pr. Måned
Kr. 1000,- ex moms
Synlig Facebook Profil Nu
Synlig og effektiv markedsføring af dit firma
1 opslag om ugen
Fuldt fokus på dit firmas målgruppe
Jeg designer og optimerer dit firmas Facebook profil
Jeg opdaterer dit firmas Facebookside med relevante oplysninger og billeder
Billedredigering
Tekstforfatning
Invitation til at like dit firmas Facebookside
Månedlig mail med resultater og input / rådgivning til næste uges tiltag
Kontakt nu for nærmere på tlf. 40 62 52 30 eller mail: kontakt@ks-onlinemarketing.dk    

Skriv eller ring gerne for en uforpligtende snak om dine muligheder.

De bedste hilsner fra

Kristina Sindberg

Online Marketing Manager | KS – Online Marketing

Du kan læse mere om mig HER  og se flere muligheder for online markedsføring HER

Vil du selv oprette en Facebook side ? Se mere HER

Nyhedsbrev – KS Online Marketing

Vil du have gratis tips, inspiration og nyheder til online markedsføring ? Du får 12 inspirerende mails om året, hvor du blandt andet kan se cases og lade dig inspirere til at lave egne opslag på dit firmas profiler på de sociale medier & noget om at fastholde den kreative side i dine opslag og dermed øge kendskabet til din virksomhed.

Tilmeld her >>>
2018-06-05T10:10:24+00:00
Denne hjemmeside bruger cookies og tredjepartstjenester. Læs mere Ok

Vi bruger 1. og 3. parts cookies for at give dig den bedste brugeroplevelse. Du accepterer, hvis du klikker OK.